Eskişehir Apart Rehberi – Eskişehir Öğrenci Apartları Tanıtım Alanı

Etiket: Eskişehir karma yurtlar

TSK Öğrenci Yurdu

Tüm Üniversite Öğrencilerine Hizmet Vermektedir.

2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik odalar ile hizmet veren TSK Öğrenci Yurdu; 276 kız, 234 erkek olmak üzere toplam 510 öğrenciye hizmet verecek kapasitededir. Eskişehir TSK Öğrenci Yurdunda sivil ve asker çocuklarına aynı ücret uygulanır. Şehit çocuklarına ücretsizdir.

TSK YURDU DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Cumhuriyet Kız Yurdu

Cumhuriyet Kız Yurdu – Devlet Yurdu

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Eskişehir Cumhuriyet Kız Yurdu’nun adres ve telefon numarası bilgileri yer almaktadır. Cumhuriyet Yurdu kız yurdu olarak hizmet vermektedir.

CUMHURİYET KIZ YURDU DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Dumlupınar Yurdu

Dumlupınar Devlet Yurdu

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Eskişehir Dumlupınar Yurdu’nun adres ve telefon numarası bilgileri yer almaktadır. Dumlupınar Devlet Yurdu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsünde bulunmaktadır. Dumlupınar Devlet Yurdu karma yurt olarak hizmet vermektedir.

DUMLUPINAR YURDU DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ !

 

Eskişehir Yurdu

Eskişehir Yurdu – Devlet Yurdu

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Eskişehir Yurdu’nun adres ve telefon numarası bilgileri yer almaktadır. Eskişehir Devlet Yurdu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsünde bulunmaktadır. Eskişehir Devlet Yurdu erkek yurdu olarak hizmet vermektedir.

ESKİŞEHİR YURDU DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Yunus Emre Yurdu

Yunus Emre Devlet Yurdu

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Eskişehir Yunus Emre Yurdu’nun adres ve telefon numarası bilgileri yer almaktadır. Yunus Emre Devlet Yurdu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsünde bulunmaktadır. Yunus Emre Devlet Yurdu karma yurt olarak hizmet vermektedir.

YUNUSEMRE YURDU DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ !